Kdo jsme

     Jsme dynamickou, stabilní a rychle se rozvíjející firmou, která se od roku 1996 zabývá velkoobchodní činností se specializací na stavební chemii, měřidla, dílenské, stavební a zahradní nářadí, železářské zboží a především na řezné a brusné nástroje.

Od roku 2002 provádíme izolace proti vlhkosti, tlakové vodě a radonu, izolace plochých střech, teras a balkonů, zateplování.

     Obchodní strategie firmy je založena na individuálním, pružném přístupu k zákazníkovi při uspokojování jeho požadavků. Cílem není pouze zboží dodat, ale poskytnout klientům komplexní odborný servis při řešení jejich jednotlivých projektů, navíc ve spolupráci s celou řadou významných odborníků působících v oblasti stavebního a dopravního inženýrství. Díky systémovému řešení problematiky a komplexnímu přístupu k požadavkům zákazníků se řadíme k předním a vyhledávaným dodavatelům v regionu severních Čech.

     Cílem firmy je zůstat pružnou a dynamickou společností, která je svou energií a efektivitou spolehlivým, stabilním partnerem širokému spektru svých zákazníků.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.