Elektroinstalační materiál

  • Pod pojmem instalační materiál jsou myšleny výrobky určené pro domy, byty, objekty. Patří zde např. armatury a svítidla, jističe a spínače, krabice a víčka, požární hlásiče, spínače, zásuvky, vidlice, svorkovnice, vázací program, ventilátory, tlumivky, požární hlásiče a další.
  • Nabízíme široký sortiment kabelů, jako např. prodlužky a zásuvky, koaxiální kabely, propojovací AV (audio video) kabely, účastnické šňůry, vodiče nestíněné, vodiče stíněné, autoanténní kabely, datové kabely, flexo šňůry, High-end propojovací AV, kabely s autokonektorem, měřící šňůry, SYKFY kabely, zabezpečovací kabely. Tyto kabely vám umožní propojit takřka všechna zařízení.
  • V naší nabídce naleznete širokou nabídku žárovek a to především žárovky xenonové, halogenové, kryptonové, obyčejné, úsporné žárovky, dichronické žárovky, žárovky do ledniček, žárovky do pečící trouby. V dnešní době je požadována zákazníky především úspora energie. Proto nabízíme úsporné žárovky různých tvarů, uchycení, watáží.
  • Nejpoužívanější izolační pásky. Jedná se o izolační pásky PVC, textilní a vulkanizační. Izolační pásky jsou vhodné pro izolování mnoha druhů kabelů nebo jednotlivých žil uvnitř kabelu, které bývají barevně rozlišeny. Proto nabízíme izolační pásky v několika nejpoužívanějších barvách.
  • Jsme partnery společnosti EMOS.