Barvy a omítkoviny

J O B   interiérová barva

 

     Zářivě bílá interiérová, matná, rychleschnoucí, vodou ředitelná barva s vynikající roztíratelností a kryvostí, odolná proti plísním, doporučená i pro stříkací techniku Airless. Nátěr je otěruvzdorný, má propustnost pro vodní páry, bělost min. 90% a velmi dobrou odolnost proti žloutnutí.

Používá se k nátěrům omítek, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, sádrokartonu, papírových strukturních tapet apod.

Spotřeba je přibližně 0,25kg/m2.     Balení: 5kg, 8kg, 15kg, 25kg

 

J O B   wb  interiérová omyvatelná barva

 

     Zářivě bílá interiérová, matná, rychleschnoucí, vodou ředitelná barva s vynikající roztíratelností a vysokou kryvostí,  na hladkém povrchu vytvářející plastickou strukturu, odolná  proti plísním, doporučená i pro stříkací techniku Airless. Nátěr je omyvatelný, otěruvzdorný, má propustnost pro vodní páry, bělost min. 90% a velmi dobrou odolnost proti žloutnutí.

Používá se k nátěrům sádrokartonu, omítek, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, sádrokartonu, papírových strukturních tapet apod.

Spotřeba je přibližně 0,2kg/m2.     Balení: 1,5kg, 2,5kg, 5kg, 15kg, 25kg

J O B   disperzní fasádní barva

      Bílá, jemná,  matná, rychleschnoucí, vodou ředitelná fasádní barva s výbornou kryvostí a roztíratelností, odolná  proti plísním, doporučená i pro stříkací techniku Airless. Nátěr je omyvatelný vodou, otěruvzdorný, má výbornou propustnost pro vodní páry a velmi dobrou odolnost proti žloutnutí.

Používá se k nátěrům vápenocementových, disperzních, minerálních i břízolitových omítek, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, dřevotřískových a cementotřískových desek, sádrokartonu apod.

Spotřeba je přibližně 0,25kg/m2.     Balení: 1,5kg, 2,5kg, 5kg, 15kg, 25kg

 

J O B E X   disperzní tenkovrstvé omítkoviny

      Disperzní omítkoviny jsou určeny pro pro konečnou úpravu povrchů staveb, jako finální vrstva zateplovacího systému, na podklady jako jádrové a štukové omítky, na betonové plochy, pórobetony, eternit, cementotřískové desky apod.

     Povrchy upravené těmito omítkovinymi umožňují aktivní dýchání, po zaschnutí jsou otěruvzdorné a omyvatelné vodou. Omítkoviny neobsahují žádné zdraví škodlivé látky, jsou odolné proti plísním, mají dobrou přilnavost k podkladům, jsou lehce zpracovatelné s minimálními ztrátami a lze je tónovat světlostálými tónovacími prostředky.

 

J O B E X   1mm    

Spotřeba je přibližně 2,2kg/m2.       Balení: 15kg, 30kg

J O B E X   2mm    

Spotřeba je přibližně 2,8kg/m2.       Balení: 15kg, 30kg

J O B E X   2,5mm    

Spotřeba je přibližně 4,0kg/m2.       Balení: 15kg, 30kg

J O B E X   R-pro finální úpravu válečkem

Spotřeba je přibližně 1,0kg/m2.       Balení: 15kg, 30kg

J O B E X  Z-penetrační omítková barva    

Spotřeba je přibližně 0,15kg/m2.     Balení: 15kg, 30kg